خدمات

توریسم سلامت چشم پزشکی الزهرا, medical tourism, health tourism

خدمات:

در حال حاضر به طور متوسط روزانه 500 بیمار در کلینیک این مرکز در 5 گروه سگمان خلفی، سگمان قدامی، استرابیسم، نور و افتالمولوژی و اپتومتری پذیرش می‌شوند و سالانه 7000 بیمار تحت انواع جراحی از جمله ویترکتومی، پیوند قرنیه، استرابیسم، کاتاراکت و گلوکوم و ناخنک قرار می‌گیرند. این بیمارستان مجهز به واحد اگزایمر لیزر جهت درمان بیماران دوربینی، نزدیک‌بینی و آستیگمات می‌باشد و خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی آن شامل موارد زیر می‌گردد: OPD، OCT، VEP، ERG، EOG، پنتاکم، آنژیوگرافی، A اسکن، B اسکن، پاکیمتری، توپوگرافی، آرگون لیزر، یاگ لیزر، SLT، اتورفرکتومتر، ویژوال فیلد، لیزیک، لازک و رتینوسکوپی.
  • زاهدان بلوار شهید مطهری
  • 9816737789
  • 054-33219915
  • 3000503080
سروش لیست سایت های دانشگاه

بیانیه رسالت بیمارستان

مرکز درمانی آموزشی بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س)وظیفه ارتقاء سطح سلامت جامعه را از طرق ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی ذیل بر عهده دارد:ارائه خدمات درمانی موثر و کارآمد برای بیماران چشمی،صرف نظر از توانایی آنان در پرداخت هزینه های مالی.بهبود کیفیت خدمات درمانی از طریق هدایت و رهبری کارکنان برای گسترش و بکارگیری راه حل هایی خلاق که شرایط اقتصادی ، اجتماعی و بهداشت مردم را تحت تاثیر قرارمیدهد.

 

,توریسم سلامت,گردشگری شلامت,توریسم چشم پزشکی,گردشگری چشم پزشکی,توریسم سلامت چشم پزشکی الزهرا, medical tourism, health tourism

تعداد بازدیدکنندگان امروز 234
آخرین بروزرسانی سایت: 2 روز قبل